Praleisti kitą

Sveiki,

Slapukų Politika

Slapukų Politika

Bendroji informacija

Mes naudojame slapukus įvairiuose mūsų svetainės puslapiuose, kad apsilankymas mūsų svetainėje būtų patrauklus ir įgalintų naudoti tam tikras funkcijas, taip pat statistiškai registruoti mūsų svetainės naudojimą.

Jei šie slapukai ir (arba) juose pateikta informacija yra asmens duomenys, teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a), b) ir f) punktas. Mūsų įsipareigojimas tinkamai atlikti sutartinius įsipareigojimus, Jūsų sutikimas priimti slapukus bei Mūsų interesas optimizuoti savo svetainę turi būti laikomas pagrįstu interesu pagal minėtus reglamento punktus.

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos jūsų naršyklė sukuria automatiškai ir kurie yra saugomi jūsų įrenginyje (nešiojamame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ir kt.), kai lankotės mūsų svetainėje.

Slapukai nepažeidžia jūsų galutinio įrenginio, juose nėra virusų, Trojos arklių ar kitų kenkėjiškų programų. Informacija saugoma slapuke, nustato ryšį su konkrečiu naudojamu įrenginiu. Tačiau tai nereiškia, kad mes identifikuojame jūsų tapatybę.

Didžioji dalis mūsų naudojamų slapukų ištrinama naršyklės sesijos pabaigoje (tai vadinamieji seanso arba sesijos slapukai). Su jais galime pvz., pasiūlyti kelių puslapių prekių krepšelio peržiūrą, kuriame galite pamatyti, kiek prekių šiuo metu yra jūsų pirkinių krepšelyje ir kokia yra jūsų dabartinė pirkimo vertė. Kiti slapukai lieka jūsų kompiuteryje ir leidžia mums atpažinti jūsų įrenginį kitą kartą lankantis mūsų svetainėje (tai vadinamieji nuolatiniai arba ilgalaikiai slapukai). Šie slapukai naudojami siekiant, kad mūsų pasiūlymas būtų patogesnis, efektyvesnis. Su šiais slapukais puslapyje gausite informaciją, pritaikytą jūsų pomėgiams. 

Žinoma, galite papilomai nustatyti savo naršyklę taip, kad ji jūsų įrenginyje slapukų neišsaugotų. Pagalbos funkcijoje daugumos interneto naršyklių meniu juostoje paaiškinama, kaip galite neleisti savo naršyklei priimti naujų slapukų, kaip galite priversti naršyklę įspėti jus, kai gausite naują slapuką, ar galite ištrinti visus jau gautus slapukus ir užblokuoti jų gavimą visiems kitiems.

 

Tai atliekama šiuo būdu:

„Internet Explorer“:

1.Meniu „Įrankiai“ pasirinkite „Interneto parinktys“.

2.Spustelėkite skirtuką „Privatumas“.

3.Dabar galite nustatyti interneto zonos saugos parametrus. Čia nustatoma, ar slapukai turėtų būti priimami, ar ne.

4.Spausdami „Gerai“ patvirtinsite savo nustatymus.

 

„Firefox“:

1.Meniu „Įrankiai“ pasirinkite „Nustatymai“.

2.Spustelėkite „Privatumas“.

3.Išskleidžiamajame meniu pasirinkite nuostatą „Kurti pagal vartotojo nustatytus parametrus“.

4.Dabar galite nustatyti, ar slapukai turėtų būti priimami, kiek laiko norite išlaikyti šiuos slapukus, ir pridėti išimčių, kurių svetainių slapukus visada norite gauti arba negauti niekada.

5.Spausdami „Gerai“ patvirtinsite savo nustatymus.

 

„Google Chrome“:

1.Spustelėkite „Chrome“ meniu naršyklės įrankių juostoje.

2.Dabar pasirinkite „Nustatymai“.

3.Spustelėkite „Rodyti išplėstinius nustatymus“.

4.Skiltyje „Privatumas“ spustelėkite „Turinio nustatymai“.

5.Skiltyje „Slapukai“ galite atlikti šiuos slapukų nustatymus:

  • Ištrinti slapukus
  • Blokuoti slapukus pagal numatytąjį nustatymą
  • Išėjus iš naršyklės, pagal numatytąjį nustatymą ištrinti slapukus ir svetainės duomenis
  • Nustatyti išimtis tam tikrų svetainių ar domenų slapukams

Tačiau norėtume atkreipti dėmesį, kad šiuo atveju ne visos šios svetainės funkcijos galės veikti pilna apimtimi.

 

„Google Analytics“

Poreikiais pagrįsto projektavimo ir nuolatinio mūsų puslapių optimizavimo tikslais naudojame „Google Analytics“ - „Google Inc.“ („Google“) teikiamą žiniatinklio analizės paslaugą, pagrįstą BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktu. „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius „slapukus“ – tekstinius duomenis, kurie yra įrašomi jūsų kompiuteryje tam, kad supaprastintų ir paspartintų analizės funkcijų naudojimą svetainėje. Šiame kontekste sukuriami pseudonimizuoti naudojimo profiliai ir naudojami slapukai. Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine, tokia kaip

  • naršyklės tipas / versija,
  • naudojama operacinė sistema,
  • URL, iš kurios buvote nukreipti į svetainę,
  • prieigos kompiuterio tipo pavadinimas (IP adresas),
  • serverio užklausos laikas.

Šių svetainių operatorių vardu „Google“ naudos šią informaciją atlikti svetainių panaudojimo vertinimus, kad būtų galima parengti ataskaitą apie svetainės naudojimo veiklą, pagerinti joje teikiamas paslaugas ir internetinių tarnybų veiklą per svetainių operatorius. Iš jūsų naršyklės persiųstas į „Google Analytics“ IP adresas nebus pateikiamas kartu su kitais duomenimis iš „Google“. Atitinkamai nustatydami savo svetainės nuostatas galite neleisti laikyti savo kompiuteryje slapukų; tačiau tokiu atveju įspėjame, kad galite išnaudoti ne visas tokių svetainių teikiamas funkcines galimybes. Slapukai ne tik padeda nustatyti prisijungusį vartotoją, bet ir padeda prieiti prie jūsų svetainėje naudojamų duomenų (įskaitant jūsų IP adresą) „Google“ bei apdoroti šiuos duomenis „Google“, atsisiuntus ir įsidiegus naršyklei skirtą priedą iš tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt .

 

„Onsite-Targeting“

Mūsų svetainė naudoja slapukus rinkdama ir vertindama informaciją, kad optimizuotų reklamą („Onsite Targeting“). Tokia informacija yra pvz., informacija apie tai, kokius produktus peržiūrėjote mūsų svetainėse / programose. Remdamiesi šia informacija, mūsų svetainėje galime parodyti jums pasiūlymus, kurie yra specialiai pritaikyti jūsų interesams, remdamiesi jūsų elgsena.

 

„Re-Targeting“

Mes taip pat naudojame pakartotinio tikslinio taikymo („Re-Targeting“) technologijas, teikiamas išorinių paslaugų teikėjų, tokių kaip „Pixel der Facebook Ireland Limited“. Pakartotinis tikslinis taikymas leidžia mums padaryti internetinį pasiūlymą jums įdomesnį. Tokiu būdu galime tikslingai nukreipti tuos vartotojus, kurie jau domisi mūsų parduotuve ir mūsų produkcija, į partnerių svetaines. Iš tyrimų žinome, kad asmeniniams poreikiams pritaikytos reklamos rodymas interneto vartotojui yra įdomesnis nei reklama, neturinti jokio asmeninio ryšio.

Tuo tikslu nustatomas slapukas, su kuriuo duomenys kaupiami naudojant slapyvardžius. Remiantis šia informacija, jums bus rodomi jūsų interesus atitinkantys skelbimai mūsų partnerių svetainėse. Tiesiogiai asmeniniai duomenys nėra saugomi ir jokie naudojimo profiliai su asmeniniais duomenimis nėra susieti 

Galite išjungti duomenų rinkimą suasmenintos reklamos tikslais. Tada nustatomas slapukas, kuris visam laikui neleidžia rinkti duomenų, nebent ištrinsite šį slapuką savo naršyklėje arba naudodamiesi funkcija „Ištrinti visus slapukus“. Bet kuriuo metu galite pakartoti atsisakymą priimti slapukus.

 

Reklamos partneriai / trečiųjų šalių slapukai

Mes dirbame su partneriais, kad internetinis pasiūlymas mūsų svetainėje būtų dar įdomesnis jums, taip pat pridedame nuorodas į kitus puslapius, pvz.: Youtube, Instagram, Facebook ir kt.. Šiuo tikslu nustatomi mūsų reklamos partnerių slapukai, kai jūs lankotės mūsų svetainėje (vadinamieji trečiųjų šalių slapukai). Slapukuose informacija taip pat saugoma naudojant slapyvardžius apie jūsų vartotojo elgesį ir pomėgius, kai lankotės mūsų svetainėje. Kai kuriais atvejais taip pat renkama informacija, kuri atsirado kituose puslapiuose prieš lankantis mūsų svetainėje. Remdamiesi šia informacija, jums bus rodomi mūsų reklamos partnerių skelbimai pagal pomėgius. Jokie asmeniniai duomenys nebus išsaugoti ir jokie naudojimo profiliai nebus sujungti su jūsų asmeniniais duomenimis.

 

Socialinės terpės funkcijos

Remdamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktu, naudojame savo tinklalapio „Facebook“ ir „Instagram“  ar kitus socialinius papildinius, kad mūsų įmonė būtų geriau žinoma. Pagrindinis reklamos tikslas turi būti laikomas teisėtu interesu, kaip apibrėžta BDAR. Jų duomenų teikėjai turi užtikrinti atsakomybę už duomenų apsaugą užtikrinančią operaciją.

Duomenų rinkimo tikslą ir apimtį bei atitinkamo teikėjo tolesnį duomenų tvarkymą ir naudojimą, taip pat jūsų teises ir nustatymo galimybes apsaugoti jūsų privatumą galite rasti teikėjo atitinkamuose duomenų apsaugos pranešimuose.

Iš anksto atsijungę nuo socialinių tinklų puslapių ir ištrindami slapukus galite užkirsti kelią socialiniams tinklams priskirti surinktą informaciją apie jus savo vartotojo abonementui atitinkamame socialiniame tinkle, kai lankotės svetainėje. Jei nenorite, kad socialiniai tinklai per mūsų internetinę svetainę surinktus duomenis priskirtų tiesiogiai jūsų profiliui, prieš apsilankydami mūsų svetainėje turite atsijungti nuo atitinkamų socialinių tinklų. Taip pat galite visiškai neleisti įskiepių įkelti naudojant naršyklės priedus, pvz., su scenarijų blokatoriumi „NoScript“, kurį galite rasti: www.noscript.net .

 

Kliento paskyra

Norėdami suteikti jums kuo didesnį patogumą, siūlome jums nuolat saugoti jūsų asmeninius duomenis slaptažodžiu apsaugotoje kliento paskyroje.

Kliento paskyra kuriama savanoriškai. Jei sukursite kliento paskyrą, čia surinkti duomenys tvarkomi remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktu. Sukūrus kliento paskyrą, jokių naujų duomenų įvesti nereikia. Taip pat bet kuriuo metu galite peržiūrėti ir pakeisti išsaugotus duomenis savo kliento paskyroje. Tik jei norite pateikti užsakymus per mūsų svetainę / programą, būtina atidaryti kliento paskyrą.

Norėdami nustatyti kliento paskyrą, be duomenų, kurių reikia pateikiant užsakymą, turite įvesti pasirinktą slaptažodį. Kartu su jūsų el. pašto adresu tai padės pasiekti jūsų kliento paskyrą. Prašome elgtis su savo asmeniniais prieigos duomenimis konfidencialiai ir visų jų neatskleisti trečiosioms šalims. Atminkite, kad liksite automatiškai prisijungę net išeidami iš mūsų svetainės, nebent atskirai atsijungsite.

Turite galimybę bet kada ištrinti savo kliento paskyrą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei užsakėte iš mūsų, kliento paskyroje matomi duomenys tuo pačiu nebus ištrinti. Jūsų duomenys bus automatiškai ištrinti, kai mums bus taikomi komercinių ir mokesčių įstatymų laikymo reikalavimai t.y.: po 10 metų nuo atlikto mokėjimo dienos. Teisinis šio tolesnio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies c) punktas ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

 

Mokėjimai

Mes apdorojame jūsų mokėjimo informaciją mokėjimo apdorojimo tikslais, pvz. jei perkate. Priklausomai nuo mokėjimo būdo, mes perduodame jūsų mokėjimo informaciją tretiesiems asmenims (pvz., mokėdami iš vieno ar kito banko sąskaitos). Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) punktas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas (skolos atveju). Mokėjimo metu, paslaugos teikėjas gali naudoti slapukus.

 

Gavėjas už ES ribų

Elektroninės parduotuvės slapukai, leidžiantys marketingo bei funkcinius slapukus, atsižvelgiant į Jūsų pasirinkimą, gali perduoti duomenis į Kanados serverius (duomenų talpyklą). Minėtas apdorojimas apima duomenų perdavimą į mūsų užsakytų stebėjimo ir taikymo technologijų teikėjų serverius. Duomenys perduodami remiantis vadinamosiomis standartinėmis ES Komisijos sutarčių nuostatomis, papildomais apsaugos mechanizmais, kaip reikalaujama po taip vadinamojo „Privatumo skydo“ atšaukimo.

 

Slapukų sąrašas

Naudojamų slapukų sąrašas pateikiamas sutikimo su slapukais metu.

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias